ГОЛОВНАПРО МУЗЕЙКОЛЕКЦІЇВИДАННЯВИСТАВКИПРЕС-ЦЕНТРКОНТАКТИВІДВІДУВАЧУВІДЕОКонкурс «Подільська палітра»Герої АТО
Стартує обласний щорічний дитячий конкурс ім. Л. Мазур "Подільська палітра"
Інформує Л. Сковерко
3 Жовтня 2016 р.

Увага! У Хмельницькому обласному художньому музеї розпочато приймання робіт на щорічний обласний дитячий конкурс юних художників імені Людмили Мазур «Подільська палітра». Керуючись його положенням (додається), ми запрошуємо учнів навчальних, культурно-освітніх закладів, творчих та громадських організацій до участі у конкурсі. Прохання подавити одну заявку від школи (іншого закладу), яка містить її адресу, номер телефону, е-mail та перелік конкурсних творів, оформлений у такому порядку:

1. Прізвище, ім’я, по батькові, рік народження дитини.

2. Коротка характеристика художнього твору (назва, матеріали, техніка, розмір та рік виконання).

3. Відомості про наставника (ПІБ, номер телефону).

4. Рецензії, відгуки про автора та роботу, яка висунута на участь у конкурсі.

Роботи мають бути оформлені до експонування (паспарту, рама). Просимо доставити їх в Хмельницький обласний художній музей до 28.10.2016 р.

Лауреати попередніх років до повторної участі у конкурсі не допускаються.

Вручення премії передбачається у листопаді, про що переможців конкурсу буде сповіщено додатково.

Конкурс носить ім’я талановитої української художниці, хмельничанки Людмили Мазур. Вона прожила всього 53 роки (19472000), але заявила про себе, як про надзвичайно обдаровану особистість. Мисткиня працювала в техніці витинанки, тобто свої твори витинала ножицями з паперу. Ця техніка дуже давня, але роботи Л.  Мазур сучасні за формою, за образним змістом, і в такому поєднанні давнього й сучасного полягає особливість таланту художниці, яка заслуговує на те, аби її знали і пам’ятали.

Щоби вшанувати її пам’ять, редакція газети «Проскурів» 2000 року започаткувала дитячий конкурс на здобуття премії ім.  Л.  Мазур, яку назвали «Подільська палітра». Метою проведення конкурсу є залучення обдарованої молоді до національних духовних скарбів. 2015 року рішенням Хмельницької обласної ради він набув статусу обласного.

Кожного року до дня народження мисткині (3 листопада) в обласному художньому музеї відбувається відкриття виставки поданих на конкурс творів та нагородження лауреатів. Роботи переможців залишаються в музейних фондах.

Детальніше про умови проведення конкурсу (положення) можна дізнатися надіславши запит на е-mail museum.kh@gmail.com або за телефоном (0382) 70-28-99, 79-47-61.

Оргкомітет