Проведення фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки»
4 Жовтня 2016 р.

фото Юрія Савіна

Управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації відповідно до листа ГО «Вікімедіа Україна» від 25.08.2016 року №081625-19 повідомляє про проведення фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки». Мете конкурсу – зібрати максимальну кількість фотографій культурної спадщини для поширення та вільного використання людством.

ГО «Вікімедіа Україна» проводить конкурс уже вп’яте. Волонтери сформували і постійно доповнюють списки пам’яток культури (також архітектури, історії та ін.), що охороняються державою на різних рівнях. Фотографії, зібрані під час конкурсу, допоможуть ілюструвати статті у найбільшій онлайн-енциклопедії Вікіпедія та в інших вікіпроектах. Створення єдиної інтерактивної бази об’єктів культурної спадщини є дуже важливим для України

Одночасно з фотоконкурсом, десять найкращих світлин якого представлять Україну на міжнародному етапі, пройде конкурс статей у Вікіпедії про пам’ятки. Переможці обох конкурсів отримають призи.

ГО «Вікімедіа Україна» та управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації звертається щодо інформаційної підтримки проекту. Будемо дуже вдячні, якщо інформація буде розміщена на вашому сайті  чи іншими способами донесена до громади.

Більше інформації про конкурс можна знайти на сайті http://wikilovesmonuments.org.ua/