Запрошує кіноклуб ВІЗІЯ на перегляд фільму „Ахіллес і черепаха“ режисера Такеші Кітано. 8 грудня о 17:00
Інформує А. Немет
6 Грудня 2017 р.

8 грудня о 17.00 свою роботу розпочинає музейний кіноклуб ВІЗІЯ, що націлений на розширення кордонів сприйняття мистецтва в рамках кінематографу. Перша стрічка до показу  Ахіллес і черепаха“ режисера Такеші Кітано заключна частина трилогії Китано (перші два фільми  «Такесіз» і «Банзай, режисер!»). Був номінований на «Золотого лева» в 2008 році. А на Софійському кінофестивалі кінострічка була удостоєна призу глядацьких симпатій. Назва картини відсилає до знаменитої філософсько-математичної теорії про те, що відступившу на деяку відстань повільну черепаху, прудконогий Ахіллес вже ніколи не зможе наздогнати, так як дистанція між ними буде скорочуватися, але ніколи не зникне. У будь-якому випадку фільм Кітано до математики відношення не має.

Сценарист-режисер-актор-художник бачить в історії Ахіллеса і черепахи ідеальну метафору життя творчої людини: вічна гонитва за успіхом і визнанням, які від більшості творців (незалежно від таланту) в основному вислизають.

Отож, запрошуємо всіх охочих до перегляду та обговорення!

Вхід: квиток до музею.