«Практики АРТистичні» – новий мистецький проект у Хмельницькому обласному художньому музеї
Інформує А. Немет
6 Грудня 2017 р.

Хмельницький обласний художній музей відкриває свої гостинні зали для художників-практиків, де сама атмосфера колиски актуальних мистецьких шедеврів надихає на створення унікальних творчих робіт.

Новий проект ХОХМ «Практики АРТистичні», покликаний реалізувати основну активність художника – дійсного чи майбутнього, адже головним інструментом удосконалення майстра є практика.

Стартував проект 5 грудня, та вже отримав прихильність серед художньої спільноти обласного центру. «Практики АРТистичні» зібрали за мольбертами школярів та студентство, актуальних художників та аматорів, для яких мистецтво – невід’ємна частина щоденного життя. Різний рівень майстерності та палітра творчих технік не стали завадою спільній роботі, а навпаки – акумулювали потенціал учасників.

Ініціатори даного проекту наголошують, що не тільки досвід є запорукою сьогоденного успіху творчої особистості, адже практика спільної роботи та обмін критичним баченням допомагає автору виточити філігранну майстерність.

За словами організаторів «Практик АРТистичних», спільний мистецький простір дає, щонайменше, поштовх до саморозвитку та удосконалення майстерності, що в свою чергу, створює нові ідеали якості й довершеності художньої техніки, мотивує автора до інноваційного пошуку.

Ще однією родзинкою даних занять є сама фактура для постановки – скарби фондів ХОХМ – роботи, виконані українськими митцями впродовж багаторічної історії творення унікального автохтонного світобачення.

Зустрічі охочих до художньої практики відбуватимуться два рази на тиждень – у вівторок і у четвер о 17.00.

Долучитись до нової практики творчих майстерень може кожен бажаючий.Отож, шановні автори майбутніх арт-полотен, мольберти виставлені й світло вже презентує найкращий ракурс для художньої композиції. Ми чекаємо тільки на Вас, митці!