Інформує М. Фролова

Творчий травень Поділля урізноманітнює яскравими мистецькими подіями та культурними заходами фестиваль Хмельницького обласного художнього музею «АRT-колаж». Приурочений він Міжнародному дню музеїв, який традиційно відзначається 18 травня.
«АRT-колаж-2018» обіцяє насичену програму. Долучитися до заходів, стати безпосередніми учасниками жителі та гості обласного центру матимуть можливість 17 та 18 травня.
Цьогоріч фестиваль «АRT-колаж-2018» стане платформою для популяризації та розвитку не тільки актуальних тенденцій українського мистецтва, а й презентаційним майданчиком спільного контр-культурного проекту з Хмельницькою обласною спілкою вірменської національної культури «Арарат».
Родзинкою фестивалю стане вернісаж культового художника сучасності – майстра квінтесенції української та вірменської культур – Бориса Єгіазаряна «Присвята». Ключовою подією буде презентація книги художника «Сорок джерел», яка нещодавно побачила світ у «Видавництві Старого Лева».
До калейдоскопу фестивальних подій увійдуть майстер-класи від Миколи Величка, який познайомить всіх охочих з аутентичним гончарним мистецтвом. Галина Бучківська відкриє учасниками майстерні загадковий світ традиційної української ляльки-мотанки.
Для поціновувачів пригод та містичних експедицій музейною експозицією організатори підготували квест та інтерактивну нічну екскурсію з каганцями та ексклюзивним сюрпризом від Народного аматорського молодіжного театру «Дзеркало».
Охочі насолодитися дійсними шедеврами художнього кінематографу знайдуть свою подію на фестивальному кіноперегляді.
Неповторну святкову атмосферу подарують гостям «АRT-колаж-2018» музичні колективи та сольні виконавці, серед яких гурти: Spokoinyi, Проскурів-Сіті Бенд.
Справжню вогняну феєрію презентуватиме театр вогню та світла «zLight».
Запрошуємо долучитись до урочистостей та провести разом два дні, наповнені непересічними мистецькими подіями.Слідкуйте за оновленнями.