Інформує М. Фролова

У Хмельницькому обласному художньому музеї, в рамках музейного мистецького фестивалю «АRT-колаж-2018» 16–18 травня знаний український художник-графік, живописець та колажист Борис Єгіазарян представлятиме проект «Присвята»:
16.05. о 16:00 — прес-конференція та авторський майстер-клас;
17.05. о 18:00 — відкриття виставки творів Бориса Єгіазаряна;
18.05. о 14:00 — презентація збірки оповідань "Сорок джерел" (Видавництво Старого Лева), написаної і проілюстрованої митцем.

Творчість Бориса Єгіазаряна — це синтез давніх традицій вірменської культури (мініатюри, фрески), старовинного іконопису, класичного слов'янського мистецтва у поєднанні з сучасним модернізмом. Його полотна — притчі, у яких митець прагне розкрити сенс людського буття. За допомогою дотиків пензля, поєднуючи символи, лінії, надзвичайно гостро і глибоко відчуваючи людей, талановитий та мудрий художник розповідає поціновувачу цілі історії життя, вічною темою яких є пошуки сенсу, внутрішні протиріччя особистості у її суспільному становленні.
За рейтингом Асоціації галерей України Борис Єгіазарян увійшов до переліку 20 найкращих художників України. Міжнародний Біографічний центр Кембриджа включив його до списку «2000 видатних художників та дизайнерів ХХ століття». Роботи майстра зберігаються в колекціях Київської національної картинної галереї, Вінницького музею мистецтв, Музею Сергія Параджанова в Єревані, Національної галереї Вірменії.
Тонка душа художника Єгіазаряна у творчості охоча до експерименту, його полотна оспівують взаємодію кольору з часом, ритмом, звуком, розкривають суть самого поняття «колір».
Мистецтвознавці та поціновувачі віртуозності майстра з тисячі полотен впізнають роботу художника саме за гармонією мистецьких сполук, яка притаманна тільки йому.
Проект організований за сприяння управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації, Хмельницької обласної спілки вірменської національної культури "Арарат".
Запрошуємо поціновувачів мистецтва відвідати проект «Присвята» Бориса Єгіазаряна і осягнути красу справжньої творчості художника, який чує серцем.