У Хохм Хмельницький Художній Музей відбулася презентація 5-титомного видання «Історія декоративного мистецтва України». В продажу знайти це унікальне видання майже нереально, тож презентація від авторів цієї енциклопедично масштабної наукової роботи - неймовірно важлива подія для фахівців та поціновувачів декоративного мистецтва. Презентоване видання, за словами авторів, складає принципово нову концепцію системного висвітлення розвитку українського декоративного мистецтва від найдавніших часів до сучасності. Крім того, новинка містить уточнену фактологічну базу з попередньо втраченими за радянських часів іменами та описами мистецьких явищ у розвитку української культури.
У якості практично-освітньої компоненти після презентації гостям заходу було запропоновано долучитись до створення витинанки від майстрині, молодшої наукової співробітниці Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАН України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Зінаїди Косицької.
Особливою приємністю для бібліотечної скарбниці ХОХМ став подарунок від науковців – примірник п'ятого тому видання. Отож, запрошуємо до музейної читальні!