Нічна екскурсія в музеї
Інформує О. Нікітіна
27 Липня 2018 р.

Чергова нічна митецька пригода темними залами Хмельницького обласного художнього музею відбулась 26 липня. До уваги подолян та гостей краю був презентований цілий ряд пізнавально-розважальних заходів. Вже вдруге поціновувачам сучасного українського мистецтва було запропоновано відвідати нічну екскурсію експозицією музею насичену ексклюзивними перформативними сувенірами.
Цього разу мистецькій огляд проходив під акомпанемент «глюкофону», який дарував гостям справжній подих музичної містики. Електричний арт запропонували учасникам нічної феєрії чарівники театру вогню та світла #Zlights.
Подорож, яку супроводжував привид Давида Ніренберга  власника старовинної будівлі, була насичена цікавими фактами з життя авторів творів та загадок самих експонатів.
Спеціальні гості заходу  переможці та лауреати Всеукраїнського історико-літературного конкурсу «Моя Батьківщина  1030-річчю хрещення Київської Русі присвячується» та учасників Всеукраїнського фестивалю авторської патріотичної пісні «Чумацький шлях» пам'яті Олександра Авагяна також приємно здивували присутніх. Так, одразу кілька учасників даної делегації дарували гостям музичні десерти виконані на роялі ХОХМ.
З творчим шляхом С. Параджанова та фільмом «Колір граната» у формі інтерактивної бесіди ознайомила гостей куратор арт-фотовиставки «Сергій Параджанов. Імпресія дотику» Олена Оганесян. Крім того, до перегляду була представлена стрічка Р. Балаяна «Ніч у музеї Параджанова» в рамках засідання клубу «Parajanov-ART».
На завершення учасники арт-естафети виконали спільну творчу роботу у техніці колажу.