Творча зустріч з художником Олександром Антонюком
Інформує К. Фільчаков
20 Березня 2019 р.

Зануритись у різноманітні та фантастичні світи, що постають на живописних полотнах, можна було вчора, 19 березня, у Хохм Хмельницький Художній Музей, де відбулася зустріч з подільськім митцем Олександром Антонюком (в рамках проекту «Творчі зустрічі»). Поспілкуватися з ним завітали студенти Вище професійне училище №25 м. Хмельницького та Хмельницький Національний Університет Uniwersytet Narodowy w Chmielnickim.

Художник охоче відповідав на питання гостей музею, що стосувалися не тільки його робіт та технік, в яких вони виконані. Враховуючи те, що чимало картин Олександра Антонюка інспіровані біблійними старозаповітними легендами, студенти питали, як художник потрактовує поняття добра та зла, свободи тощо. Також гостей музею зацікавили серії робіт митця «Сакральна ботаніка» та «Вітер прерій». На прохання сформулювати, чим на його погляд є мистецтво, Oleksandr Antonyuk відповів: «Чим воно є — кожен вирішує для себе сам особисто. Можу лише додати, що, на мою думку, мистецтво існує для того, щоб формувати творчий підхід до життя в цілому».

Додамо, що музейний проект «Творчі зустрічі» триває, і ми запрошуємо шанувальників мистецтва долучатися до нього. Слідкуйте за нашими анонсами на  сайті та сторінці музею у соцмережі Facebook.