Головна сторінка     Зворотній зв`язок
ГОЛОВНАПРО МУЗЕЙКОЛЕКЦІЇВИДАННЯВИСТАВКИПРЕС-ЦЕНТРКОНТАКТИВІДВІДУВАЧУВІДЕОКонкурс «Подільська палітра»Наші ГероїПублічна інформація
  Головна » ВИСТАВКИ » Архів виставок
Виставки
ДорогА дорога. Микола Мельничук. Графіка
Куратор виставки: Г. Гірник
Період проведення виставки: 17 Жовтня 2014 р. - 27 Жовтня 2014 р.

 

 

Виставка графіки хмельницького художника Миколи Мельничука «Дорога́ доро́га», присвячена 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка та подіям Революції гідності. Вступне слово виголосила директор музею Лариса Чернова. Привітали автора друзі та гості. Заключне слово  експонент.

 В експозиції представлено 30 графічних аркушів, виконаних у техніці монотипії, яка передбачає друк єдиного відтиску на папері з гладкої, переважно скляної поверхні.

Микола Леонтійович Мельничук, графік, різьбяр, відповідальний секретар Хмельницького обласного відділення НСХУ, народився 1948 року у с. Семиреньки Старокостянтинівського р-ну Хмельницької обл. Художню освіту здобув у Московському заочному університеті мистецтв. В останні десятиліття працював над оздобленням інтер’єрів церков Хмельниччини, Вінниччини. Брав участь у республіканських, обласних виставках, має персональні, зокрема у Хмельницькому обласному художньому музеї.

 

 

© 1986-2010 Хмельницький обласний художній музей
Офіційний сайт При використанні матеріалів сайту посилання на сайт музею www.artmuseum.km.ua обов'язкове

Розробка сайту
Студія Спектр