Головна сторінка     Зворотній зв`язок
ГОЛОВНАПРО МУЗЕЙКОЛЕКЦІЇВИДАННЯВИСТАВКИПРЕС-ЦЕНТРКОНТАКТИВІДВІДУВАЧУВІДЕОКонкурс «Подільська палітра»Наші ГероїПублічна інформація
  Головна » ВИСТАВКИ » Архів виставок
Виставки
Групова виставка "Діалог з природою". Макрофотографія, фотополювання
Куратор виставки: М. Фролова
Період проведення виставки: 27 Березня 2015 р. - 17 Квітня 2015 р.

 

27 березня о 16 00  у стінах Хмельницького обласного художнього музею відбудеться відкриття колективної виставки фотомитців України та Ізраїлю "Діалог з природою".

Захід ініційовано нашими співвітчизниками-фотомайстрами Георгієм Ференцом, Генадієм Романовим та Анатолієм Вітюком. Завдяки зусиллям митців, вдалося згуртувати фотографів, які присвятили своє життя цікавому захопленню та трудомісткому хобі – знімкуванню у жанрі фотополювання та макрозйомки. Це Микола Іващенко (м. Київ), Едуард Кислинський (м. Тернопіль), Мирон Карлінський, Алекс Гольденштейн, Людмила Бекман, Михайло Файман (Ізраїль). 

У переддень всесвітньої ініціативи  "Година Землі"* митці нагадують,  що любити і берегти рідну землю, дбати про її благополуччя – саме у цьому полягає патріотизм, та пропонують  до перегляду твори, які у повній мірі відображають багатогранність та розмаїття  представників флори та фауни.

Тож запрошуємо вступити у діалог з неосяжною красою природи та замислитись над її майбутнім уже сьогодні. Адже маленькі зміни надихають на великі вчинки.

 

 

*Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) 2007 року, і перетворилась на всесвітню екологічну ініціативу, яка об’єднала більше 7000 міст у 162 країнах на всіх континентах у прагненні до майбутнього, де людина живе в гармонії з природою.

28 березня о 20:30 на одну годину зануряться у темряву сотні знакових споруд світу та десятки тисяч будинків, щоб приєднатися до всесвітнього природоохоронного руху. Одна година без світла символізує стурбованість людей за навколишнє середовище та їх прагнення зменшити свій вплив на довкілля. Цього року в Україні захід пройде під гаслом "Вмикай свою силу".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 1986-2010 Хмельницький обласний художній музей
Офіційний сайт При використанні матеріалів сайту посилання на сайт музею www.artmuseum.km.ua обов'язкове

Розробка сайту
Студія Спектр