Головна сторінка     Зворотній зв`язок
ГОЛОВНАПРО МУЗЕЙКОЛЕКЦІЇВИДАННЯВИСТАВКИПРЕС-ЦЕНТРКОНТАКТИВІДВІДУВАЧУВІДЕОКонкурс «Подільська палітра»Наші ГероїПублічна інформація
  Головна » ВИСТАВКИ » Архів виставок
Виставки
Виставка робіт учасників дитячого конкурсу на здобуття премії імені Людмили та Миколи МАЗУРІВ
Куратор виставки: М. Рибак
Період проведення виставки: 11 Листопада 2015 р. - 4 Грудня 2015 р.

 

Спливаючий рік подарував чергове веселкове розмаїття дитячої образотворчості. Традиційно, восени, у Хмельницькому обласному художньому музеї проходить конкурс на здобуття премії ім. Л. Мазур. З 2015 року вона набула статусу обласного дитячого конкурсу юних художників імені Людмили та Миколи Мазурів — митців, які за життя внесли неоціненний вклад у розвиток образотворчого та монументального мистецтва України.

Цього року конкурсний комітет визначив 9 лауреатів у трьох вікових категоріях, чиї твори виконані в різних матеріалах і техніках, які зберігають зв’язок з традиційним мистецтвом. Роботи їхні вирізняються кольоровими етикетками. Але й решта учасників теж заслуговують на увагу. Приємно вразили твори Кілікевич Анастасії, Олійник Софії, Жук Ольги, Загоруй Каріни. Викликає інтерес і розмаїтий світ батику від Багрової Анни, Гуцул Божени, Скорінова Артема, Феськової Мілани, які в своїх роботах передали неповторність навколишнього світу. Мають місце символічні зображення в малюнках Ільєвої Богдани, Данілкової Вікторії, Пруської Ольги. У своїй творчості вони надали перевагу простоті і виразності, емоційній наповненості. Не оминають увагою маленькі художники й актуальні події останнього часу. Треба думати, що на наших очах у специфічний спосіб, через мистецьку візію, народжується інший, свідомий і незалежний, вільний і креативний Українець.

Всі представлені роботи дітей яскраві, несуть радість та тепло, подекуди містять філософський зміст, вирізняються індивідуальністю виконання, підкорюють своєю щирістю і наївністю. Твори з диво-звірятами та різними казковими героями уособлюють дитячі мрії та фантазії. Як правило, переважають теми добра. Все тут радісне, все додає надії і гарного настрою і, ніби мимоволі, повертає нас у світле і безтурботне дитинство.

Творчість учасників обласного дитячого конкурсу юних художників імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська Палітра» свідчить про те, що цей конкурс живе, діє та залишається цікавим і актуальним.

 

Мар’яна Рибак

 

 
 
 
 
 
 
 

 

© 1986-2010 Хмельницький обласний художній музей
Офіційний сайт При використанні матеріалів сайту посилання на сайт музею www.artmuseum.km.ua обов'язкове

Розробка сайту
Студія Спектр