Головна сторінка     Зворотній зв`язок
ГОЛОВНАПРО МУЗЕЙКОЛЕКЦІЇВИДАННЯВИСТАВКИПРЕС-ЦЕНТРКОНТАКТИВІДВІДУВАЧУВІДЕОКонкурс «Подільська палітра»Наші ГероїПублічна інформація
  Головна » ВИСТАВКИ » Архів виставок
Виставки
Олександр Харват. Романтика карнавальної Венеції. Світлини
Куратор виставки: М. Фролова
Період проведення виставки: 18 Травня 2017 р. - 18 Червня 2017 р.

 

Венеція  унікальне історичне місто, яке розміщене на 117 невеличких островах у Венеціанській лагуні Адріатичного моря. Місто відоме своїми мистецькими подіями ще з часів середньовіччя та епохи Ренесансу. У 2010 році Венеція потрапила до дванадцятки найкрасивіших міст світу. Щороку місто відвідують мільйони туристів з усього світу у всі пори року. Для мандрівників там немає поганої погоди, навіть незважаючи на сирість і дощ, постійні підтоплення та спеку. Мандрівка у Венецію не залишить байдужим жодної людини. Там все насичене духом романтики, кохання та мистецтв.

В експозиції виставки представлені світлини зроблені в дні Венеційського карнавалу 2013 і 2017 рр..

Олександр Харват (м. Рівне) член Національної Спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва (EFIAP), член Національної Спілки журналістів України, член Національної Спілки краєзнавців України.

Мав персональні виставки в Україні, Румунії, Угорщині, Словаччині, Китаї, Росії, Індії, Чехії, Італії та ін. Понад 70 персональних виставок: «Від Парижа до Сіднея. Подорожні нотатки», «Судан: спека, пісок, люди», «Діти Світу», «Краса та велич гір», «Діти для миру?», «Китайські мандри», «Сицилія плюс...», «Мандруючи світом», «Ташкент, Бухара...», «Індія. Калькутта без ретуші», «Вєтнам: нескорена земля», «В обіймах наготи», «Рівне. На межі тисячоліть», «Індія. Контрасти», «Шляхами Великої Волині», «Нюанси живопису та фотографії», «Венеціанський карнавал», «Чорнобиль: чорна биль, чорний біль», «Фотополювання на можновладців» та інші.

Учасник та дипломант понад 200 виставок в різних країнах світу. Серед нагород на міжнародних конкурсах Gran Premio, 1, 3 Premio, Premio Traektoria (Аргентина, 2006, 2007), 1 приз (Болгарія, 2008), Гран прі (Чехія, 2009), 2 місце (Азербайджан, 2009), спеціальний приз Яворського (Росія, 2010), срібна медаль (Узбекистан, 2010), Гран прі від Leica, бронзова медаль (Аргентина, 2011, 2012), срібна медаль (Росія, 2012), Золота медель (Чехія, 2012), золота медаль Ташкентського бієнале, 2012 (Узбекистан), призи міжнародних конкурсів газети «День», Національна премія «Хрустальный компас-2014», (Краснодар), кращий фотохудожник фотоконкурсу в Словаччині (Bardaf, 2014) та інші.

Автор та видавець понад 40 альбомів.

З 2006 організатор щорічних Міжнародних Салонів художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову» за участю понад 60 країн світу, Кубку Рівного з фотомистецтва «Я люблю своє місто, я люблю свій край», Міжнародних конкурсів репортерської фотографії «LifePressPhoto», міжнародних фотопленерів у місті та області «На Європейських перехрестях» та інших.

 

Член журі національних та міжнародних фотоконкурсів в Україні та за кордоном.

Фотозвіт з вернісажу

© 1986-2010 Хмельницький обласний художній музей
Офіційний сайт При використанні матеріалів сайту посилання на сайт музею www.artmuseum.km.ua обов'язкове

Розробка сайту
Студія Спектр