Головна сторінка     Зворотній зв`язок
ГОЛОВНАПРО МУЗЕЙКОЛЕКЦІЇВИДАННЯВИСТАВКИПРЕС-ЦЕНТРКОНТАКТИВІДВІДУВАЧУВІДЕОКонкурс «Подільська палітра»Наші ГероїПублічна інформація
  Головна » ВИСТАВКИ » Архів виставок
Виставки
Оксана Стратійчук (м. Київ). МОКУЛІТО.
Куратор виставки: М. Фролова
Період проведення виставки: 14 Вересня 2018 р. - 21 Жовтня 2018 р.

 

14 вересня о 16.00 у Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття персональної виставки творів відомої української художниці Оксани Стратійчук «Мокуліто» (м. Київ). Вона  визнаний віртуоз графічних технік та емалі. ЇЇ офорти й літографії добре знані в Україні. Окрім цього, художниця  перший український графік, який працює в техніці під однойменною з виставкою назвою  мокуліто  оригінальному японському методі плоского друку. Власне аркуші, виконані у цій унікальній техніці впродовж 20142018 років, увійдуть до експозиції, що в Хмельницькому демонструватимуться вперше. Щиро запрошуємо!

Оксана Стратійчук народилася у 1968 р. Закінчила Київський державний художній інститут (зараз Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури), графічний факультет, майстерню вільної графіки (викладачі: А. В. Чебикін, М. І. Компанець, В. Д. Сергєєв). У 19931996 проходила асистентуру-стажування при Українській академії мистецтва (керівник — Г. В. Якутович). Магістр графіки. Член Національної спілки художників з 1992 р. Живе і працює у Києві. Основні техніки: офорт, літографія, мокуліто, емаль. Брала участь у численних міжнародних та всеукраїнських бієнале та трієнале графіки. Провела понад 25 персональних виставок в Україні та за кордоном.

 
© 1986-2010 Хмельницький обласний художній музей
Офіційний сайт При використанні матеріалів сайту посилання на сайт музею www.artmuseum.km.ua обов'язкове

Розробка сайту
Студія Спектр