Головна сторінка     Зворотній зв`язок
ГОЛОВНАПРО МУЗЕЙКОЛЕКЦІЇВИДАННЯВИСТАВКИПРЕС-ЦЕНТРКОНТАКТИВІДВІДУВАЧУВІДЕОКонкурс «Подільська палітра»Наші ГероїПублічна інформація
  Головна » ВИСТАВКИ » Архів виставок
Виставки
АРТперетин. Єгоров. Ройтбурд. Гусєв. Відкрита майстерня
Куратор виставки: О. Михайловська
Період проведення виставки: 21 Березня 2019 р. - 27 Квітня 2019 р.

21 березня, у четвер, о 18.00 Хмельницький обласний художній музей запрошує на відкриття унікального освітньо-виставкового проекту «АРТперетин. Єгоров. Ройтбурд. Гусєв. Відкрита майстерня» за підтримки програми Culture Bridge. Мистецтво класика життєдайного живопису Юрія Єгорова (1926–2008), руйнівника стереотипів та міфотворця Олександра Ройтбурда (1961 р. н.), провокативного творця фейк-реальностей Ігоря Гусєва (1970 р. н.) — вперше не лише в Хмельницькому, але й на західній Україні.

Митців об'єднує не лише рідне місто Одеса, славетне своїм європейським духом свободи. Єгоров, Ройтбурд та Гусєв в різні роки, проте стабільно і послідовно розвивають традицію живописної картини як форми художнього висловлювання. Творчість художників безсумнівно є вписаною в історію мистецтва «великих картин», що відрізняються масштабністю світосприйняття, цілісністю художнього висловлювання та балансом між значущістю форми та змісту.

«Колись я хотів наслідувати Єгорова. Потім я намагався бути не схожим на нього... Пам'ятаю, як Ігор Гусєв, побувавши в його майстерні, захоплено розповідав мені, як віртуозно 80-річний маестро заримував написане відкритим кадмієм яблуко з помадою на губах натурниці... Якось я назвав його богом одеського живопису. І навіть встиг йому сказати про це. Він посміхнувся»,— Олександр Ройтбурд, Київ-Одеса, 2018, з каталогу творів до виставки Юрія Єгорова «На яскравому сонці».

 

 
© 1986-2010 Хмельницький обласний художній музей
Офіційний сайт При використанні матеріалів сайту посилання на сайт музею www.artmuseum.km.ua обов'язкове

Розробка сайту
Студія Спектр