Головна сторінка     Зворотній зв`язок
ГОЛОВНАПРО МУЗЕЙКОЛЕКЦІЇВИДАННЯВИСТАВКИПРЕС-ЦЕНТРКОНТАКТИВІДВІДУВАЧУВІДЕОКонкурс «Подільська палітра»Наші ГероїПублічна інформація
  Головна » ВИСТАВКИ » Архів виставок
Виставки
Подільська палітра. Виставка-конкурс на здобуття міжобласної дитячої премії ім. Людмили Мазур
Куратор виставки: Г. Гірник
Період проведення виставки: 18 Листопада 2010 р. - 30 Листопада 2010 р.

 

         25 листопада в Хмельницькому художньому музеї відбулося нагородження лауреатів обласної дитячої громадської премії ім. Людмили Мазур „Подільська палітра”. Премію було засновано 2000 року редакцією міської газети „Проскурів” і колективом художнього музею на честь талановитої хмельницької художниці Л.Мазур (1947-2000). Використовуючи традиційну техніку витинання, вона витворила сучасні, стильні форми, нові образи і смисли. Її доробок належить до кращих здобутків сучасного українського мистецтва.
         Щорічно, у листопаді, до дня народження мисткині, в художньому музеї проводиться конкурс на здобуття премії. З багатьох десятків поданих творів журі обирає найкращі й, у відповідності до Положення про премію, визначає п’ятьох переможців, які отримують дипломи й подарунки. Цього року лауреатами стали вихованці дитячих художніх закладів м. Хмельницького Діана Пастух, Валерія Сорохан; м. Кам’янця-Подільського Богдан Щупак, Юліана Франскевич, а також Діана Романюк з м. Володимира-Волинського. Отже, починаючи з 2010 року, конкурс набуває статусу міжобласного.
 
 
 
© 1986-2010 Хмельницький обласний художній музей
Офіційний сайт При використанні матеріалів сайту посилання на сайт музею www.artmuseum.km.ua обов'язкове

Розробка сайту
Студія Спектр